Relacja z Moto Show w Krakowie

Relacja z Moto Show w Krakowie

Opublikowany

4 żywioły były motywem przewodnim tegorocznego MOTO SHOW w Krakowie. Motomi.pl został oficjalnym partnerem 4. już edycji tego motoryzacyjnego wydarzenia. Zwiedzającym zaprezentowano różne oblicza motoryzacji: w strefie pokazów odbyły się widowiskowe pokazy driftingu, jak również wyścigi bolidów Formuły Student, nie zabrakło maszyn latających oraz pływających. W halach targowych podziwiać można było modele aut renomowanych marek, samochody stuningowane i ikony motoryzacji. 

Według naszych oczekiwań miała to być po prostu impreza handlowa, w której zgromadzono samochody oferowane w różnych salonach dilerskich. Idea taka jest nawet bardzo atrakcyjną formą, gdyż poszukujący samochodu nie traci tygodnia na poznanie interesujących go ofert, ale w ciągu jednego dnia zobaczy wszystkie propozycje. Jednakże gdy zobaczyliśmy wystawione modele przeżyliśmy ogromne zaskoczenie. Zamiast najpopularniejszych i najczęściej kupowanych modeli kompaktowych i wersji z segmentu B, salon był kwintesencją Luksusu, Prestiżu i Nowości.

MOTOMI.pl jako oficjalny partner 4. edycji Moto Show przygotował specjalną i rzucającą się w oczy strefę dla odwiedzających. Towarzyszył nam jedyny na świecie rajdowy model BMW R320 Maxi, którym ściga się siedmiokrotny Mistrz i Wicemistrz Polski w cyklotrialu – Jan Chmielewski. Odbyły się zawody w wymianie opon na czas z atrakcyjnymi nagrodami. Wszystko to w otoczeniu wyjątkowej scenerii zaczerpniętej z kreacji reklamowej Motomi.pl – „Niemiec płakał jak sprzedawał”.
Strefa inspirowana spotem reklamowym

Strefa inspirowana spotem reklamowym "Płaczący Niemiec"

Zachęcamy do zapoznania się z pełną relacją zamieszczoną na MOTOMI Magazyn:

Relacja z Moto Show w Krakowie – to nie Genewa, ale Prestiż był… – MAGAZYN MOTOMI

Musimy mieć świadomość, że Genewa, Frankfurt, czy Paryż to ogromne imprezy targowe przyciągające tysiące zwiedzających i będące fantastycznym obrazem innowacji oferowanych przez koncerny samochodowe. Gdy jednak porównamy z nimi imprezy targowe w Brukselii, w Düsseldorfie,

Relacja video:

Moto Show Kraków 2017 relacja Motomi.pl

Moto Show Kraków 2017 relacja Motomi.pl

Udostępnij

MOTOMI Magazyn zdaje relację z targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie

Już we wtorek 12-go września zamieścimy relację z Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie prezentując nowości, trendy i… ciekawostki.