MOTOMI Magazyn zestawia najnowszego Lexusa LC z Mustangiem

MOTOMI Magazyn zestawia najnowszego Lexusa LC z Mustangiem

Opublikowany

W ramach magazynu MOTOMI przetestowaliśmy kilkadziesiąt najciekawszych na rynku samochodów. Wiele do sprawdzenia przed nami, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z załączonym materiałem video. Zestawiamy dwa charakterystyczne modele - najnowszego Lexusa LC oraz Forda Mustanga. 

Lexus LC jest współczesną interpretacją najlepszych tradycji grandtourera – coupe, którego żywiołem jest droga, a nie tor wyścigowy. Jego własności jezdne i dynamiczne oraz komfort podróżowania zostały dopracowane na najwspanialszych na świecie trasach, z myślą o dostarczaniu podróżnym maksymalnie przyjemnych doznań.

Co do Mustanga, od momentu debiutu w 1964 roku sprzedano ponad 9 milionów egzemplarzy tego modelu na świecie. Samochód ten jest najczęściej „lajkowanym” na Facebooku i ma na swoim koncie tysiące wystąpień w filmach, telewizji, świecie muzyki i w grach wideo.

A gdyby los uśmiechnął się do Ciebie i miałbyś wybór Ford Mustang lub Lexus LC, który byś wybrał? 
Ford Mustang V8 vs Lexus LC 500 h

Ford Mustang V8 vs Lexus LC 500 h

Zachęcamy również do zapoznania się z testami opisowymi zamieszczonymi na MOTOMI Magazyn:

Test Lexus LC 500h – piękno to dopiero początek – MAGAZYN MOTOMI

Lexus LC jest współczesną interpretacją najlepszych tradycji grandtourera – coupe, którego żywiołem jest droga, a nie tor wyścigowy. Jego własności jezdne i dynamiczne oraz komfort podróżowania zostały dopracowane na najwspanialszych na świecie trasach, z myślą o

Test Ford Mustang – Bandyta urodzony w USA. – MAGAZYN MOTOMI

Podchodząc do Forda Mustanga mimowolnie w głowie brzmiała mi piosenka Bruce’a Springsteena - Born in the USA. Nic bowiem nie kojarzy się z amerykańską motoryzacją tak jak Mustang. Od momentu debiutu w 1964 roku sprzedano ponad

Udostępnij

Relacja z Moto Show w Krakowie

4 żywioły były motywem przewodnim tegorocznego MOTO SHOW w Krakowie. Motomi.pl został oficjalnym partnerem 4. już edycji tego motoryzacyjnego wydarzenia. Zwiedzającym zaprezentowano różne oblicza motoryzacji: w strefie pokazów odbyły się widowiskowe pokazy driftingu, jak również wyścigi bolidów Formuły Student, nie zabrakło maszyn latających oraz pływających. W halach targowych podziwiać można było modele aut renomowanych marek, samochody stuningowane i ikony motoryzacji.