MOTOMI dzieciom - czyli rajd elektrycznych samochodów
MOTOMI dzieciom - czyli rajd elektrycznych samochodów

MOTOMI dzieciom - czyli rajd elektrycznych samochodów

Opublikowany

Pixel Office, właściciel Motomi.pl, z okazji Dnia Dziecka zorganizował w swym rodzinnym mieście wyścigi zdalnie sterowanych samochodów. Każdy młody kierowca miał okazję pojeździć rajdowymi modelami RC wzorowanymi na prawdziwych rajdówkach ze stajni Subaru, Citroena czy Forda. 

Zachęcamy do zapoznania się z video relacją.

Rajd MOTOMI RC

Rajd MOTOMI RC

Udostępnij

Powiązane artykuły
Motoryzacyjne emocje na MOTOMI Prolog Chojnice

temu

Za nami weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń. Ścisłe centrum Chojnic w sobotni wieczór zamieniło się w tor wyścigowy, na którym rywalizowali zawodowi kierowcy jak i amatorzy sportów motorowych z całej Polski. Wszystko za sprawą odbywającego się 9 września MOTOMI Prolog Chojnice, będącego częścią IV Rajdu Chojnickiego.
MOTOMI Magazyn zdaje relację z targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie

temu

Już we wtorek 12-go września zamieścimy relację z Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie prezentując nowości, trendy i… ciekawostki.
MOTOMI Prolog Chojnice, czyli rajd w ścisłym centrum miasta

temu

Już 9 września Chojnice na kilka godzin staną się mekką motoryzacji. Ulice w ścisłym centrum miasta zostaną zamknięte po to, aby o 19:00 z piskiem opon wystartowała pierwsza załoga IV Rajdu Chojnickiego – MOTOMI Prolog Chojnice.
Giełda samochodowa Motomi.pl na II Międzynarodowym Zlocie CABRIO POLAND 2017!

temu

Już w najbliższy weekend – 5 i 6 sierpnia miłośnicy kabrioletów spotkają się w Gnieźnie, by wspólnie celebrować radość oraz doświadczenia płynące z pasji, jaką jest jazda z otwartym dachem i towarzyszący jej wiatr we włosach. Na wydarzeniu obecne będzie również Motomi.pl wraz ze swoją giełdą kabrioletów, w ramach której będzie można zakupić wymarzone Cabrio.

Krasnal z reklamy o Niemcu wspiera WOŚP

Krasnal z reklamy MOTOMI.pl z motywem płaczącego Niemca trafił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Został podpisany przez Jurka Owsiaka, opatrzony hologramem oraz banderolą 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.