Giełda samochodowa Motomi.pl na II Międzynarodowym Zlocie CABRIO POLAND 2017!

Giełda samochodowa Motomi.pl na II Międzynarodowym Zlocie CABRIO POLAND 2017!

Opublikowany

Już w najbliższy weekend – 5 i 6 sierpnia miłośnicy kabrioletów spotkają się w Gnieźnie, by wspólnie celebrować radość oraz doświadczenia płynące z pasji, jaką jest jazda z otwartym dachem i towarzyszący jej wiatr we włosach. Na wydarzeniu obecne będzie również Motomi.pl wraz ze swoją giełdą kabrioletów, w ramach której będzie można zakupić wymarzone Cabrio.

II Międzynarodowy Zlot CABRIO POLAND 2017 to najważniejsza impreza motoryzacyjna, zrzeszająca miłośników Cabrio zarówno z Polski, jak i innych krajów europejskich, której przewodzi hasło „Wiele marek, jedna pasja!”. Odbędzie się ona 5 i 6 sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Strumykowej 8 w Gnieźnie, dostarczając uczestnikom i odwiedzającym niezapomnianych wrażeń. To już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia, dlatego w tym roku organizatorzy przygotowali jeszcze więcej niezwykłych atrakcji oraz niespodzianek.

Zlot rozpocznie Rajd Pełen Tajemnic, którego start będzie miał miejsce w sobotę 5 sierpnia w położonej w malowniczej Krainie 100 jezior Olandii. Trasa poprowadzi uczestników przez najpiękniejsze, a niekiedy również tajemnicze zakątki Wielkopolski, aż do mety zlokalizowanej w Poznaniu na należącym do Interaktywnego Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab Autodromie. Organizatorzy zapraszają na finał Rajdu także mieszkańców Poznania, gdyż czekać tam będą niespodzianki dla najmłodszych oraz wszystkich ciekawych motoryzacji spod znaku Cabrio. Po dotarciu do mety uczestnicy udadzą się w stronę Gniezna, gdzie wezmą udział w kolejnych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów pod szyldem Klasycznej Soboty na Stadionie Miejskim w Gnieźnie. Będzie ona poświęcona głownie przepięknym, klasycznym kabrioletom, wśród których znajdzie się niejeden rzadko spotykany, zabytkowy model. Uczestnicy i odwiedzający będą mieli okazję poczuć niesamowity klimat lat 30. i 40. oraz podziwiać Strefę EXPO. Ponadto wezmą udział w wieczornym koncercie gwiazdy wydarzenia, którą jest zespół Blue Café.

Impreza odbywa się we współpracy z partnerami, którzy uświetnią jej przebieg. W Olandii, czyli wyjątkowym kompleksie hotelowo-rekreacyjnym zlokalizowanym w XVIII-wiecznym folwarku, będzie miało miejsce wspólne śniadanie oraz start Rajdu. BZ WBK Leasing przygotował specjalną ofertę dla przyszłych użytkowników Cabrio, a o strefę chillu i zabawy zadba Pringles. Portal motoryzacyjny Motomi.pl zorganizuje podczas imprezy specjalną przestrzeń giełdy samochodowej, gdzie każdy zainteresowany będzie miał możliwość znalezienia swojego nowego, wymarzonego Cabrio. Zlot wspiera także Drużynę Szpiku, która od lat pomaga osobom zmagającym się z chorobami nowotworowymi krwi.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wspólne bicie rekordu w ilości równocześnie otwierających dachy aut przy akompaniamencie muzyki AC/DC. Wydarzenie uwieńczy barwna Parada Cabrio, która przejedzie ulicami Gniezna.

W Zlocie biorą już udział Ekipy Cabrio z województwa wielkopolskiego, dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich miłośników kabrioletów z tego regionu do zakupu biletu na stronie www.cabriopoland.com. Dla pozostałych odwiedzających – wstęp wolny.


II MZ CABRIO POLAND 2017

II MZ CABRIO POLAND 2017

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Cabrio1.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
Cabrio2.jpg

grafika | 1,53 MB

Pobierz
Cabrio3.jpg

grafika | 800 KB

Pobierz
Cabrio4.jpg

grafika | 725 KB

Pobierz
Cabrio5.jpg

grafika | 963 KB

Pobierz
Cabrio6.jpg

grafika | 707 KB

Pobierz
Cabrio7.jpg

grafika | 650 KB

Pobierz
Cabrio8.jpg

grafika | 628 KB

Pobierz
Cabrio9.jpg

grafika | 393 KB

Pobierz

MOTOMI Prolog Chojnice, czyli rajd w ścisłym centrum miasta

Już 9 września Chojnice na kilka godzin staną się mekką motoryzacji. Ulice w ścisłym centrum miasta zostaną zamknięte po to, aby o 19:00 z piskiem opon wystartowała pierwsza załoga IV Rajdu Chojnickiego – MOTOMI Prolog Chojnice.