Nie kupuj w ciemno. Wypróbuj sposób Tomasza Kuchara na sprawdzenie samochodu.

Nie kupuj w ciemno. Wypróbuj sposób Tomasza Kuchara na sprawdzenie samochodu.

Opublikowany

MOTOMI.pl, portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi udostępnił swoim Użytkownikom możliwość sprawdzania stanu technicznego samochodów przez społeczność testerów. Z poziomu oferty prezentowanej na MOTOMI można w łatwy i szybki sposób zlecić sprawdzenie pojazdu, który nas zainteresował. Konsultanci przyjmujący zlecenie reprezentują usługę  dostarczaną przez automotoGO.com, której twarzą jest Tomasz Kuchar. MOTOMI decydując się na tę możliwość chce zagwarantować swym Użytkownikom jak największe bezpieczeństwo przy podejmowaniu decyzji o zakupie. 

AutoMotoGO.com wymyślił i zrealizował, wspólnie z przyjaciółmi Tomasz Kuchar - czołowy polski kierowca rajdowy i wyścigowy, Mistrz Polski w Rallycrossie, ekspert do spraw bezpieczeństwa w ruchu drogowym i prowadzący programy motoryzacyjne w telewizji.
- Moim celem jest zbudowanie zaangażowanej społeczności konsultantów w Polsce i w Europie. W  2016 roku w naszym kraju wystawiono 2,5 mln ofert sprzedaży używanych samochodów. Zdarza się, że ogłoszeniodawcy w swoich anonsach rozmijają się z prawdą. Chcemy pomóc uniknąć rozczarowania kupującym i uporządkować rynek sprzedaży pojazdów z drugiej ręki. Wspólnie z MOTOMI.pl robimy pierwszy krok – mówi Tomasz Kuchar.

AutomotoGO na MOTOMI.pl to najszybszy i najtańszy sposób na sprawdzenie używanego pojazdu. Serwis Tomasza Kuchara zaspokoi potrzebę wstępnej weryfikacji stanu samochodu wśród kupujących używane pojazdy z ogłoszeń prywatnych bez konieczności ponoszenia przez kupującego kosztów podróżowania w celu sprawdzenia oferty.
 
Wystarczy wybrać samochód do weryfikacji w serwisie ogłoszeniowym MOTOMI.pl, zalogować się do panelu użytkownika automotoGO.com i zlecić sprawdzenie pojazdu testerom, czyli osobom zarejestrowanym w aplikacji. - Konsultanci złożą swoje oferty. Wybieramy najkorzystniejszą, zlecamy pracę i czekamy na raport z oględzin pojazdu ze zdjęciami, nie ruszając się z domu. Płacimy wygodnie przez aplikację peer-to-peer. W serwisie automotoGO.com każdy, kto interesuje się samochodami może zarobić dodatkowe pieniądze  – tłumaczy Tomasz Kuchar.MOTOMI.pl to najgorętszy debiut na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych. Od listopada 2016 roku pozyskał blisko 2,5 mln użytkowników, a na platformie opublikowano dotąd ponad 130 tysięcy ogłoszeń sprzedaży samochodów używanych. Tu umieszczasz oferty w formie video, otrzymujesz punkty za aktywność oraz zarządzasz treściami i ilością ogłoszeń kiedy chcesz.

- Za nami wiele pracy, lecz w tej branży liczy się ciągły rozwój i otwartość na nowe pomysły. Chcemy by nasi Użytkownicy coraz lepiej czuli się na MOTOMI.pl. Jeżeli możemy im pomóc w decyzji o zakupie samochodu i w taki sposób zagwarantować jej celowość - organizując to dodatkowo na rozsądnych zasadach - to dlaczego nie mielibyśmy zdecydować się na taki krok? - mówi Aleksandra Fryca, odpowiadająca za PR marki.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MOTOMI_AMG1.png

grafika | 385 KB

Pobierz
MOTOMI_AMG5.png

grafika | 317 KB

Pobierz
MOTOMI_AMG4.png

grafika | 426 KB

Pobierz
MOTOMI_AMG3.png

grafika | 321 KB

Pobierz
MOTOMI_AMG2.png

grafika | 344 KB

Pobierz

Giełda samochodowa Motomi.pl na II Międzynarodowym Zlocie CABRIO POLAND 2017!

Już w najbliższy weekend – 5 i 6 sierpnia miłośnicy kabrioletów spotkają się w Gnieźnie, by wspólnie celebrować radość oraz doświadczenia płynące z pasji, jaką jest jazda z otwartym dachem i towarzyszący jej wiatr we włosach. Na wydarzeniu obecne będzie również Motomi.pl wraz ze swoją giełdą kabrioletów, w ramach której będzie można zakupić wymarzone Cabrio.