MOTOMI.pl oficjalnym partnerem 4. edycji Moto Show w Krakowie
MOTOMI.pl oficjalnym partnerem 4. edycji Moto Show w Krakowie

MOTOMI.pl oficjalnym partnerem 4. edycji Moto Show w Krakowie

Opublikowany

4 żywioły, to motyw przewodni 4. edycji MOTO SHOW w Krakowie, podczas, której Zwiedzającym zostaną zaprezentowane 4 oblicza motoryzacji. Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak je poskromić, MOTOMI.pl – jako oficjalny partner targów – zaprasza do EXPO Kraków w dniach 20-21 maja. 

Zapowiedź Targów MOTO SHOW w Krakowie 2017:

Powietrze, ziemia, ogień i woda to 4 żywioły, które według pierwszych filozofów rządzą światem. Siłę żywiołu powietrza podkreślą na krakowskich targach motoryzacyjnych helikoptery i wiatrakowce. Luksusowe łodzie motorowe sprawią, że poczujemy energię płynącą z wody. Siłę ziemi udowodnią pojazdy off-roadowe. Nie zabraknie mocy ognia – ekstremalnych pokazów  driftu na powierzchni ponad 3000 m2 w wykonaniu zawodników serii zawodów Drift Open, stuntu motocyklowego oraz prezentacji rajdów terenowych w ramach cyklu Dacia Duster Elf Cup.

W strefie MOTOMI nie zabraknie atrakcji dla prawdziwych miłośników motoryzacji. Będzie można podziwiać jedyną w swoim rodzaju rajdówkę –  tylnonapędowe BMW R 320  Maxi, którą ściga się Jan Chmielewski - siedmiokrotny Mistrz i Wicemistrz Polski w cyklotrialu zdobywca czwartego miejsca w Cyklotrialowych Mistrzostwach Świata! BMW R320 Maxi to samochód wyjątkowy i to na skalę światową. Skonstruowano zaledwie kilka egzemplarzy takiej rajdówki. Potężny silnik i moc przenoszona tylko na tylną oś gwarantują wspaniałe widowisko.

Co roku, Salon Samochodowy MOTO SHOW w Krakowie gromadzi w jednym miejscu najnowsze modele dostępnych w Polsce samochodów, reprezentowanych przez czołowe koncerny na świecie. Podczas tegorocznej edycji imprezy, Zwiedzający będą mogli zapoznać się z licznymi nowościami. Wyjątkowo w tym roku, obok aut osobowych, zaprezentowane zostaną pojazdy z zabudową specjalną, nie zabraknie również samochodów poddanych tuningowi podczas Tuning Show i Custom Salon.

Tradycyjnie, Targom towarzyszyć będzie szereg dodatkowych atrakcji. Na scenie głównej Moto Show odbędą się ciekawe spotkania z gośćmi specjalnymi, między innymi z Mariuszem Pudzianowskim. Na zwiedzających czekają również praktyczne szkolenia - Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie poprowadzi otwarte warsztaty projektowania i modelowania samochodów.

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

MOTOMI zaproszenie Moto Show.png

grafika | 2,31 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Relacja z Moto Show w Krakowie

temu

4 żywioły były motywem przewodnim tegorocznego MOTO SHOW w Krakowie. Motomi.pl został oficjalnym partnerem 4. już edycji tego motoryzacyjnego wydarzenia. Zwiedzającym zaprezentowano różne oblicza motoryzacji: w strefie pokazów odbyły się widowiskowe pokazy driftingu, jak również wyścigi bolidów Formuły Student, nie zabrakło maszyn latających oraz pływających. W halach targowych podziwiać można było modele aut renomowanych marek, samochody stuningowane i ikony motoryzacji. 
MOTOMI Magazyn zdaje relację z targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie

temu

Już we wtorek 12-go września zamieścimy relację z Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie prezentując nowości, trendy i… ciekawostki.
Motomi zwiększa atrakcyjność dzięki współpracy z AutoCentrum.pl

temu

Połączenie bazy ogłoszeń Motomi.pl i skomasowanej w AutoCentrum.pl wiedzy motoryzacyjnej, to krok w stronę osób chcących kupować świadomie, a dla sprzedawców - dodatkowa opcja do zwiększenia zasięgu swoich ogłoszeń.
Rajd Barbórka: Jan Chmielewski w barwach Motomi.pl

temu

Nowy portal ogłoszeń motoryzacyjnych postanowił ruszyć z mocnym piskiem opon na tegorocznym Rajdzie Barbórka organizowanym przez Automobilklub Polski. W barwach MOTOMI wystartuje siedmiokrotny rajdowy samochodowy mistrz Polski, Jan Chmielewski.

Nie kupuj w ciemno. Wypróbuj sposób Tomasza Kuchara na sprawdzenie samochodu.

MOTOMI.pl, portal z ogłoszeniami motoryzacyjnymi udostępnił swoim Użytkownikom możliwość sprawdzania stanu technicznego samochodów przez społeczność testerów. Z poziomu oferty prezentowanej na MOTOMI można w łatwy i szybki sposób zlecić sprawdzenie pojazdu, który nas zainteresował. Konsultanci przyjmujący zlecenie reprezentują usługę  dostarczaną przez automotoGO.com, której twarzą jest Tomasz Kuchar. MOTOMI decydując się na tę możliwość chce zagwarantować swym Użytkownikom jak największe bezpieczeństwo przy podejmowaniu decyzji o zakupie.