Motomi zwiększa atrakcyjność dzięki współpracy z AutoCentrum.pl

10.04.2017

Motomi zwiększa atrakcyjność dzięki współpracy z AutoCentrum.pl

Opublikowany

Połączenie bazy ogłoszeń Motomi.pl i skomasowanej w AutoCentrum.pl wiedzy motoryzacyjnej, to krok w stronę osób chcących kupować świadomie, a dla sprzedawców - dodatkowa opcja do zwiększenia zasięgu swoich ogłoszeń.


Nowy serwis ogłoszeń motoryzacyjnych Motomi.pl nawiązał współpracę ze znanym każdemu maniakowi motoryzacji AutoCentrum.pl. W ramach partnerstwa ogłoszenia motoryzacyjne z Motomi.pl automatycznie pojawiać się będą w AutoCentrum.pl. Dzięki temu Użytkownicy w szybki sposób zwiększą widoczność swoich ofert o kolejny, chętnie odwiedzany portal. Usługa ta jest już dostępna, odbywa się automatycznie i bez dodatkowych opłat dla Użytkowników.

Motomi.pl wystartował w listopadzie z szeroką kampanią telewizyjną i stał się alternatywą dla czołowych portali z ogłoszeniami motoryzacyjnymi w kraju. Twórcy serwisu proponują atrakcyjne rozwiązania dla biznesu oraz użytkowników prywatnych. Wyróżnikiem są rotujące miejsca ogłoszeniowe, zamiast standardowych ogłoszeń, dzięki którym wystawiający mają swobodną możliwość zarządzania swoją ofertą. Na Motomi.pl możemy zamieszczać również materiały wideo.


Materiał video przedstawiający ekipę Motomi.pl zrealizowany przy współpracy z AutoCentrum.pl: https://youtu.be/LIE0__5R704

Nowy gracz na rynku ogłoszeń - wizyta w Motomi

Nowy gracz na rynku ogłoszeń - wizyta w Motomi

Nowy gracz na rynku ogłoszeń - wizyta w Motomi - YouTube

↓↓ Więcej Informacji ↓↓ Zobacz jaką niespodziankę przygotowała dla mnie ekipa z Motomi podczas mojej wizyty w Chojnicach. +++++++++++++++++++++++++++++++++++...

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

motomi_ac_2.png

grafika | 2,16 MB

Pobierz
motomi_ac_1.png

grafika | 1,34 MB

Pobierz

MOTOMI.pl oficjalnym partnerem 4. edycji Moto Show w Krakowie

4 żywioły, to motyw przewodni 4. edycji MOTO SHOW w Krakowie, podczas, której Zwiedzającym zostaną zaprezentowane 4 oblicza motoryzacji. Wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak je poskromić, MOTOMI.pl – jako oficjalny partner targów – zaprasza do EXPO Kraków w dniach 20-21 maja.