Rajd Barbórka: Jan Chmielewski w barwach Motomi.pl

Rajd Barbórka: Jan Chmielewski w barwach Motomi.pl

Opublikowany

Nowy portal ogłoszeń motoryzacyjnych postanowił ruszyć z mocnym piskiem opon na tegorocznym Rajdzie Barbórka organizowanym przez Automobilklub Polski. W barwach MOTOMI wystartuje siedmiokrotny rajdowy samochodowy mistrz Polski, Jan Chmielewski.


Zawodnik posiada najwyższe tytuły w klasie 2WD oraz innych kategoriach Mistrzostw Polski. Auto, które poprowadzi to unikatowa wersja BMW R+ MAXI, z dwulitrowym silnikiem P45 skonstruowanym przez BMW motorsport.  

Rajd Barbórki organizowany jest rokrocznie od połowy lat sześćdziesiątych i gromadzi najlepszych polskich jak i zagranicznych kierowców rajdowych. MOTOMI dla miłośników szybkich aut przygotował specjalną strefę w części serwisowej zlokalizowanej na Bemowie. Będzie w niej można, między innymi, spróbować swoich sił w rajdach samochodowych w wirtualnej rzeczywistości.  

Serwis MOTOMI.pl funkcjonuje na polskim rynku od początku listopada, swoją obecność zdążył już mocno zaznaczyć w mediach dzięki prowadzonej kampanii reklamowej. Od Rajdu Barbórki zaczyna nowy etap serii eventów, w które planuje angażować się również w 2017 roku. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BMW R+ MAXI.png

grafika | 3,87 MB

Pobierz

Motomi zwiększa atrakcyjność dzięki współpracy z AutoCentrum.pl

Połączenie bazy ogłoszeń Motomi.pl i skomasowanej w AutoCentrum.pl wiedzy motoryzacyjnej, to krok w stronę osób chcących kupować świadomie, a dla sprzedawców - dodatkowa opcja do zwiększenia zasięgu swoich ogłoszeń.