Rajd Barbórka: Jan Chmielewski w barwach Motomi.pl

Rajd Barbórka: Jan Chmielewski w barwach Motomi.pl

Opublikowany

Nowy portal ogłoszeń motoryzacyjnych postanowił ruszyć z mocnym piskiem opon na tegorocznym Rajdzie Barbórka organizowanym przez Automobilklub Polski. W barwach MOTOMI wystartuje siedmiokrotny rajdowy samochodowy mistrz Polski, Jan Chmielewski.


Zawodnik posiada najwyższe tytuły w klasie 2WD oraz innych kategoriach Mistrzostw Polski. Auto, które poprowadzi to unikatowa wersja BMW R+ MAXI, z dwulitrowym silnikiem P45 skonstruowanym przez BMW motorsport.  

Rajd Barbórki organizowany jest rokrocznie od połowy lat sześćdziesiątych i gromadzi najlepszych polskich jak i zagranicznych kierowców rajdowych. MOTOMI dla miłośników szybkich aut przygotował specjalną strefę w części serwisowej zlokalizowanej na Bemowie. Będzie w niej można, między innymi, spróbować swoich sił w rajdach samochodowych w wirtualnej rzeczywistości.  

Serwis MOTOMI.pl funkcjonuje na polskim rynku od początku listopada, swoją obecność zdążył już mocno zaznaczyć w mediach dzięki prowadzonej kampanii reklamowej. Od Rajdu Barbórki zaczyna nowy etap serii eventów, w które planuje angażować się również w 2017 roku. 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

BMW R+ MAXI.png

grafika | 3,87 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Motoryzacyjne emocje na MOTOMI Prolog Chojnice

temu

Za nami weekend pełen motoryzacyjnych wrażeń. Ścisłe centrum Chojnic w sobotni wieczór zamieniło się w tor wyścigowy, na którym rywalizowali zawodowi kierowcy jak i amatorzy sportów motorowych z całej Polski. Wszystko za sprawą odbywającego się 9 września MOTOMI Prolog Chojnice, będącego częścią IV Rajdu Chojnickiego.
MOTOMI Magazyn zdaje relację z targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie

temu

Już we wtorek 12-go września zamieścimy relację z Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie prezentując nowości, trendy i… ciekawostki.
MOTOMI Prolog Chojnice, czyli rajd w ścisłym centrum miasta

temu

Już 9 września Chojnice na kilka godzin staną się mekką motoryzacji. Ulice w ścisłym centrum miasta zostaną zamknięte po to, aby o 19:00 z piskiem opon wystartowała pierwsza załoga IV Rajdu Chojnickiego – MOTOMI Prolog Chojnice.
Giełda samochodowa Motomi.pl na II Międzynarodowym Zlocie CABRIO POLAND 2017!

temu

Już w najbliższy weekend – 5 i 6 sierpnia miłośnicy kabrioletów spotkają się w Gnieźnie, by wspólnie celebrować radość oraz doświadczenia płynące z pasji, jaką jest jazda z otwartym dachem i towarzyszący jej wiatr we włosach. Na wydarzeniu obecne będzie również Motomi.pl wraz ze swoją giełdą kabrioletów, w ramach której będzie można zakupić wymarzone Cabrio.

Motomi zwiększa atrakcyjność dzięki współpracy z AutoCentrum.pl

Połączenie bazy ogłoszeń Motomi.pl i skomasowanej w AutoCentrum.pl wiedzy motoryzacyjnej, to krok w stronę osób chcących kupować świadomie, a dla sprzedawców - dodatkowa opcja do zwiększenia zasięgu swoich ogłoszeń.